28. 6. 2019 Školní rok končí

Ve třídě druháčků II

Ve třídě druháčků I

fotogalerie - Cvičení s prvky jógy

V úterý ráno jsme s notnou dávkou zvědavosti očekávali ohlášenou akci „cvičení s prvky jógy“. Zvědaví byli žáci a zvědavé byly i paní učitelky. Každý si představoval něco jiného. Ale skutečnost předčila naše očekávání.
Cvičení probíhalo na hřišti a později v parku ve stínu stromů pod vedením lektora Josefa Švermy za vydatné pomoci pana Tomáše Růžičky. Cvičilo se v hodinových blocích po jednotlivých třídách, tj. asi po 20 žácích, a to netradičně s tradičními pomůckami: s míči, švihadly, lanem. Vše probíhalo v klidném a příjemném duchu. Na závěr všechny děti dostaly švihadlo.
Naše velké díky patří panu Švermovi a panu Růžičkovi za zprostředkování a dárky pro děti. Děkujeme a doufáme, že si takové cvičení s panem Švermou někdy zopakujeme.

Mgr. Kateřina Venclová