Ve třídě druháčků

fotogalerie - Podzimní koruna 2. ročník

Dne 7. 11. 2018 se v naší škole konalo v pořadí již druhé kolo finále recitační soutěže „Podzimní koruna“. Čestná místa v porotě stejně jako v loňském roce s velkou ochotou a zodpovědností přijali senioři z naší obce, kterým za to patří velké poděkování. Finále předcházel výběr žáků ve školních kolech. Své favority si zvolili žáci mezi sebou formou tajného hlasování. Z třídních kol pěti ročníků postoupilo do školního finále 15 žáků,
z každého ročníku tři.
Žáci byli rozděleni do dvou kategorií podle věku. V první kategorii přednesli své básně žáci z první a druhé třídy. Porotou byla vybrána jako vítězka Jitka Růžičková, žákyně druhé třídy, která svou báseň obohatila výrazným hereckým projevem. Ve druhé kategorii soutěžili žáci třetí a čtvrté třídy (třetí až pátý ročník). Porotou byl vybrán jako vítěz Josef Petránek, žák třetí třídy. Všechny výkony velmi vyrovnané a pro porotu bylo nesnadné vybrat ta nejlepší vystoupení.
Druhé kolo recitační soutěže „Podzimní koruna“ se vydařilo a velké poděkování patří všem zúčastněním.

I. kategorie
1. místo: Jitka Růžičková